Kategorie

Jesteś młodą mamą ,siedzisz w domu całymi dniami poświęcając się dziecku ? A gdyby można było połączyć to z zarabianiem? Wyobraź sobie,że Twoje dziecko ma problem z jedzeniem warzyw.Szukasz sposobu aby wcisnąć mu jakoś te witaminki.W końcu wpadasz na genialny pomysl i chcesz się nim podzielić z innymi rodzicami.Piszesz więc artykuł o tym jak zachęcić dziecko do jedzenia,jak dekorować potrawy aby chętniej jadło.I wiesz,że już na takim tekście możesz zarobić kilka lub kilkanaście złotych w zależności od jego długości ? 

Są firmy,które tworząc stronę nie mają czasu lub pomysłu na zapełnienie jej treścią.Ty możesz im pomóc dając teksty na ich stronę a oni w zamian Ci za to zapłacą.Prawda,że proste? Piszesz kiedy dziecko się bawi,piszesz kiedy zasypia.Pracujesz kiedy chcesz.Klient potrzebuje tekstu na słowa np kredyt gotówkowy ponieważ zajmuje się finansami. Ty przygotowujesz dla niego tekst tak aby znajdowały się w nim w/w słowa i tyle,znów zarabiasz. 

Jeśli chcesz dorobić wystarczy,że napiszesz kilka tekstów miesięcznie.Jeśli chcesz zarobić napiszesz ich kilkaset-wszystko zależy od Ciebie.